Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Jak zostać wampirem? Leczenie wampiryzmu
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

     Wbrew pozorom tytułu, nie chodzi tu o faktyczną instrukcję, jak stać się osobnikiem kradnącym energię od ludzi. Celem tego artykułu, jest umożliwienie ludziom o cechach wampirycznych na tyle normalne życie,by ich przypadłość nie była tak mocno kłopotliwa. Rzecz jasna – nie jest to artykuł dla tych, co sądzą, że bycie wampirem jest cool. To, kim jest wampir możecie przeczytać tutaj i tutaj.

Jeśli spojrzymy poza poglądy pewnych subkultur, to dostrzeżemy, że wampiryzm jest jedną z najczęstszych chorób ciał subtelnych i pojawia się wraz z dysfunkcją działania systemu energetycznego. Charakteryzuje się nieuświadomionym pobieraniem siły życiowej z ciał innych osób, będących w pobliżu chorego. W przypadku świadomej kradzieży przez wampira, przyjmujemy, że jest to choroba psychiczna i popierdolenie umysłowe, wynikające z braku ważnych części mózgu. umożliwiających myślenie godne człowieka świadomego.

 

Przyczyny i Objawy

U większości ludzi, wampiryzm jest tymczasowym procesem i nie trwa długo. Niestety, objawy często nie są zauważalne na tyle dobrze, by dokładnie stwierdzić, kiedy zaczyna się choroba. Możemy spodziewać się wampiryzmu po osobie wiecznie zmęczonej, która wydaje się przygaszona oraz niewyspana. Poprzez drenowanie czyjeś energii, organizm chorego wyrównuje poziom energii, który spada do tak niskiego poziomu, że instynkt każe kraść energię, by mieć ją na choćby podstawowe działania. Niestety, ale wampiry nie potrafią odpowiednio kumulować i wykorzystywać zdobytą energię, przez co szybko ją wydają i znowu są w potrzebie.

Głodny wampir przez większość czasu wykazuje nadwrażliwość, którą często łączy z agresywnym zachowaniem i z wyjątkową zaciętością, negatywnie traktuje osoby wokół siebie. Sposoby ataku wampira zostały opisane tutaj i opierając się o nie możemy rozpoznać typ wampira, a więc samego siebie zdiagnozować (co jest trudne, gdyż wymaga samokrytyki i refleksji nad sobą).

Drenowanie energii jest silnie uzależniające, gdyż przetworzona przez innych siła życiowa nabiera słodkiego posmaku, który działa ożywczo i odświeżająco na energetykę wampira. Nie pomaga to jednak rozwinięciu się lub naprawieniu ciał subtelnych – zamiast tego wampir wpada w przypominający narkotyczny nałóg stan, w którym jego umysł zaczyna się rozprzęgać.

Istotną zmianą, która w nim następuje, jest sposób działania energetyki – ta prawie zupełnie daje sobie spokój z przetwarzaniem energii i nastawia się na pobieranie z żywych jednostek, a ukradzione energie przepuszcza przez system kanałów w ciele. Tym bardziej wzmacnia to stan chorobowy w ciele i uniemożliwia normalne funkcjonowanie zdrowotne, jak i społeczne.

 

Leczenie wampiryzmu

Przede wszystkim konieczna jest świadomość osoby chorej, o swoim położeniu oraz chęć wyjścia z tego, co wyklucza wejście do sekty twierdzącej, że bycie wampirem jest cool – to tak, jakby fantastycznie było należeć do Zakonu chorych na wodogłowie (sarkazm). Wymaga to posiadania informacji na temat tego, jak wampir zachowuje się i jak atakuje, by móc odnaleźć swój typ dysfunkcji. Najlepiej mieć przy tym zaufaną osobę, która patrząc z boku celniej określi, do której kategorii wampirów należy osoba. Wymaga to rzecz jasna obiektywnego spojrzenia.

Skoro główny problem wampiryzmu dotyczy braku przetwarzania wystarczających energii w ciałach subtelnych, to możemy podejrzewać kilka opcji:
– dysfunkcje przechowywania energii przez Dan Tieny.
– dysfunkcję ośrodka splotu słonecznego, który nie rozdziela prany na cząsteczki.
– dysfunkcje lub poważne blokady w głównych kanałach energetycznych ciała.
– obecność aktywnych zarodników w ciele, które kierują energię do siebie.
– mutacja na wskutek toksycznego energetycznie środowiska.
– wewnętrzna autodestrukcja lub niewydolność układu energetycznego.
– brak równowagi w polu aurycznym, spowodowany bytami lub wahaniami.

Należy po kolei sprawdzić dostępne opcje, a jeśli żadna z nich nie będzie miała pokrycia, to problem tkwi w warstwach psychiki i ukrytych w podświadomości programów. Wtedy problem urasta do znacznie większych rozmiarów, gdyż wewnętrzne bodźce są trudne do odczytania zarówno dla osób trzecich, jak i chorej osoby. Możemy jednak przypuszczać, że są to próby wycofania się ze świata i uczestniczenia w nim w jakikolwiek sposób, choć swoje obowiązki wykonuje.

Brak wiedzy o tym, jak działa układ energetyczny ciała ludzkiego wymusza skierowanie się do uzdrowicieli, ale tutaj z kolei istnieje ryzyko, że taki człowiek, choć mieni się uzdrowicielem, to nie posiadł pełnego wykształcenia w tej dziedzinie. Tak, jak zawsze i wszędzie na świecie, tak i tutaj określono wstępne badania, które może przeprowadzić każdy, by sprawdzić część przypuszczeń.

Krok 1
Naładuj organy energią. Jeśli odpowiedzą ciepłem, to oznacza, że ich system działa i jest sprawny. Chłód będzie oznaczał niewielkie problemy, a im silniejszy, tym mocniejsza blokada występująca w danym obszarze. Szybkie ochłodzenie, po nawet dłuższym ładowaniu, oznacza odpływ energii, która gdzieś ucieka, a organ nie jest zdolny do jej utrzymania. Kłucie i trzaski określają napotykane przeszkody lub napieranie przepływu energii na struktury, które źle na to reagują.

Krok 2
Ustal przepływ energii przez ciało. W tym celu najlepiej lekko podładować ciała i obserwować, gdzie podąża przepływ. Poprawny transfer będzie rozgałęział się od głównego nurtu i wędrował kanalikami do różnych obszarów. Tam, gdzie energia nagle będzie zanikać, będzie „dziura” i większe zapotrzebowanie na pranę. Gdy energia wydaje się omijać dany obszar, tam są poważne blokady.

Krok 3
W naszym ciele są 3 Dan Tien. To zbiorniki, które powinny być pełne przetworzonej przez nas materii subtelnej, która posiada pewien stopień naładowania przez energie. Przypominają bąble, które są w stanie się odkształcać, a w poważnych mutacjach wręcz dzielić na drobniejsze. Celem tego kroku, jest naładowanie ich w określonej kolejności i obserwacja. Jeśli bez oporów koncentrują w sobie energię, to wszystko z nimi w porządku. Jeśli nie, to nasze zapasy są na znacznie niższym poziomie, co może prowadzić do drenowania energii od innych.

Pierwszy Dan Tien, jest na wysokości pępka i zaczyna się 7 cm w głąb. Jest wielkości pomarańczy, o barwie jasnej czekolady. Drugi Dan Tien znajdziemy na przeponie (pomiędzy dwoma czakrami), również 7 cm w głąb, ma lekko gruszkowaty kształt i zielonkawy kolor. Trzeci Dan Tien zajmuje miejsce przysadki mózgowej i ma barwę akwamaryny i przypomina cytrynę. Właśnie w takiej kolejności powinno ładować się te zbiorniki.

Krok 4
Najlepiej oczyszczać swoje ciało późnym wieczorem i z samego rana, gdyż wtedy energetyka łatwiej radzi sobie z obciążeniami. Szczególnie noc, jest związana z dużym wysiłkiem, gdyż wtedy ciała subtelne pozbywają się balastu nagromadzonego w ciągu dnia. Czas poświęcony oczyszczaniu przed snem zwróci się w postaci lepszego snu i większej energii następnego ranka.

Nie należy oczekiwać szybkich rezultatów, gdy wampiryzm, jest w formie rozwiniętej – potrzeba co najmniej 2 tygodni, dla zaobserwowania dużych efektów i innego reagowania energetyki. Najważniejszym, co można robić, to ładowanie ciał, gdyż te same uaktywnią procesy auto naprawy. Układ energetyczny człowieka potrafi samodzielnie poradzić sobie, z nawet ciężkimi dysfunkcjami.

Krok 5
Należy dbać o czystość aury oraz zamknięty kontur pola. U wampirów powierzchnia aury jest pokryta wirami, dziurami i wyrwami, co powoduje trwały odpływ energii w przestrzeń. U przeciętnego człowieka kontur zostaje naruszony tylko podczas ataków lub wysyłania energii na zewnątrz w sposób świadomy. Warto za każdym razem, gdy wampir poczuje się słabo zasklepić kontur aury i zaczerpnąć nieco energii.

Wspomnę tylko, że duża część wampirów nałogowo kupuje zapalniczki lub świece, gdyż wpatrywanie się w ogień uspokaja ich i pozwala na łatwiejsze pobieranie energii z przestrzeni (prawdopodobnie to dlatego, że ogień jest procesem transformacji materii w energie).

Zobacz też:

Sesja uzdrawiania i jej znaczenie W dziedzinie uzdrawiania sesja, to proces mający na celu poprawienie stanu ciał subtelnych u pacjenta, poprzez zbiór czynności transformujących oraz harmonizujących jego układ energetyczny, który złożony jest z trzech ciał subtelnych i jednego ciała fizycznego (te ostatnie tylko pośrednio). Sama definicja jednak nie wyjaśnia zbyt wiele, jest zbyt ogólnikowa. Trzeba wgryźć się w szczegóły.   Czas dla sesji Zacznijmy może od czasu, który po...
Sesja bezpośrednia i na odległość     Dla wielu nie ma żadnej różnicy, choć sesja na odległość budzi zrozumiałe wątpliwości – zresztą całkiem słuszne, lecz bez zrozumienia tego, jakie możliwości dają obie opcje, nasza opinia niewiele znaczy i tylko komplikuje życie uzdrowicielom. Poniżej przedstawiam rozpiskę tego, czym jest dana możliwość uzdrawiania i co sobą reprezentuje. Krótko – Czym jest sesja? Sesja to działania, ułożone w sekwencje procesy, które mają na celu wprowadz...
Teorie dotyczące Reiki     Tekst zawiera w sobie moje luźne przemyślenia, na temat systemu uzdrawiania, jakim jest Reiki. Nie ma na celu krzywdzić, ani osądzać żadnej z osób zajmujących się Reiki, dlatego osobom o delikatnej samokontroli zalecam zakończyć czytanie tego artykułu w tym miejscu. Pozostałych zapraszam do przemyśleń i głębokiej refleksji. Bez obrazy, jeśli ugodziłem w czyjeś poglądy.   Początek Reiki Usui podczas medytowania przez 21 dni na górze Ku...
Samouzdrawianie – Aura     Ludzie zawsze chcieli być samodzielni i zamiast płacić uzdrowicielom, usiłowali poznać techniki samouzdrawiania. Temat jest fascynujący, lecz bez uprzednich przygotowań, zawsze istniała możliwość dokonania krzywdy zamiast uzdrawiania. Pokusa jest jednak silna, a mnie nie zależy na pieniądzach, więc wprowadzę Was w techniki samouzdrawiania. Dla potrzeb artykułu muszę przyjąć, że każdy z czytelników posiada umiejętność, choćby podstawowego ska...

Masz pytania?

Komentarze
4 myśli na temat “Jak zostać wampirem? Leczenie wampiryzmu”
Zdjęcie profilowe Amon Resner
Amon Resner
Świetnie, będzie mi bardzo miło, jak to sprawdzisz :)
Zdjęcie profilowe vegi
vegi
Jestem po pierwszej sesyjce, i czuje się fajnie. Wielkie dzięki, dam znać za dwa tygodnie jakie zmiany zaszły we mnie i w moim życiu :p
Zdjęcie profilowe Amon Resner
Amon Resner
Oczywiście, możliwość zaprogramowania dowolnego materiału na ochronę Twojej osoby jest całkiem spora. Jeśli chodzi o oczyszczanie, to napisałem już jeden artykuł o samouzdrawianiu aury: Klik!
Zdjęcie profilowe vegi
vegi
Hej, świetny artykuł. Masz może metody na to aby oczyścić i chronić swoją aurę i siebie przed atakami ? Osobiscie staram się medytować i oczyszczać Boskim światłem swoją przestrzeń, ale może jest jakaś możlowiść zaprogramowania minerałów czy czegokolwiek do ochrony ? :)

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.