Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Wampir – Opis ogólny
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

Zalew myśli ezoterycznej w Internecie dał przynajmniej jeden pozytywny skutek – ludzie przestali kojarzyć wampira z nieśmiertelną istotą wysysającą krew, aby przetrwać. Jednak wielu z nich poszło za bardzo na drugi biegun i tak pojawiły się oskarżenia i paranoje o wampiryzm.

Prawda jest taka, że każdemu człowiekowi zdarza się pobrać nieco energii od pobliskich osób i jest to bardzo naturalnym procesem. Niektórzy mają tak poważne dysfunkcje energetyki, że robią to cały czas zupełnie o tym nie wiedząc. Czasem po prostu czują się słabiej i chłoną energię prosto z nas, aby utrzymać świadomość na choćby minimalnym poziomie.

Jest to wampiryzm nieświadomy i ten jest wybaczalny, gdyż brak temu działania świadomości – co nie oznacza, że powinno być to akceptowane. Jednak obrona jest czymś innym niż atak, a każdy inteligentny człowiek zrozumie, że podsycanie niechęci do kogoś, tylko dlatego, że jest chory nie jest rozsądne. Odwrotnie jest w przypadku wampiryzmu świadomego – ten rodzaj jest jak najbardziej karygodny, choć proces ewentualnego ukarania należy wyłącznie do osoby pokrzywdzonej.

Charakterystyka wampira

Wampir potrzebuje energii w jakiejkolwiek postaci, więc może być zarówno energetycznym jak i emocjonalnym. Każdy rodzaj ma własny sposób atakowania, ale także ukrywania się czy obrony. W większości przypadków spotkamy mieszanki niżej wymienionych typów.

Typ Sanguarian

Jest w tym coś z niedojebania mózgowego. Ludzie mający się za takie wampiry świadomie piją krew od dawców bądź za pomocą dotyku pochłaniają energię wprost ze krwi, gdyż ta posiada wysokoenergetyczną dawkę siły już po przetworzeniu przez energetykę ciała. Nie ma tutaj miejsca na nieświadomy czyn, a większość osób mających to szaleństwo za dobry pomysł najczęściej para się magią. Pomijam tutaj chorobę zwaną porfirą, która często jest kojarzona z wampirami. Charakteryzują się silnymi zdolnościami mentalnymi i używaniem podstawowych metod hipnotycznych, aby móc przekonać przyszłych dawców do oddawania krwi. Zwykle rekrutują osoby z grona odpowiedniej subkultury lub nieśmiałe, lecz zafascynowane zwierzęcym magnetyzmem, który pojawia się wraz z krwistymi posiłkami.

Typ PSI

Nazwa wprost wskazuje na sferę, w której działa ten typ wampirów. Zwykle inteligentne o bystrym umyśle rzucają przynęty powodując zaciekawienie swą wiedzą i tajemniczością. Przy ofiarach błyszczą intelektem, lecz szybko go tracą, gdy w pobliżu nie ma dawców. Najczęściej jest to typ nieświadomy swoich możliwości i myśli, że jest inteligentny. Wampir atakuje za pomocą słowotoku, nie pozwala dojść do słowa i wysysa energię mentalną przez co ofiara nie umie skoncentrować się na własnych myślach. Przy silnym drenażu pojawiają się także bóle głowy.

Typ Emocjonalny

Najczęściej spotykany typ wampira żerującego na sferze emocjonalnej ofiary. W obecności takiej osoby ludzie tracą spokój emocjonalny i trwale podrażniany powoduje wyładowania na aurze w postaci gniewu czy lęku. Taka energia jest wprost z aury wysysana przez wampira, a pokrzywdzony zostaje z martwą materią i nagłym osłabieniem czując się niczym wyżęta cytryna. Bardziej finezyjna metoda, to łapanie na haka np. współczucie czy rozkochanie jednak im cięższa emocja tym więcej energii z ataku jest dla wampira. Bardzo wielu ludzi jest takimi wampirami, lecz nieświadomymi.

Typ Seksualny

Ludzie o zaburzeniach ze swoją seksualnością mogą nimi być. Nazywane czasem sukubami lub inkubami (forma żeńska i męska) działają w sferze eterycznej (nie emocjonalnej jak się powszechnie przypuszcza, gdyż popęd seksualny należy do ciała eterycznego, a nie astralnego). Ilość energii podczas orgazmu (stanu, w którym wampir ma możliwość pobrania energii) jest ogromna i odżywcza – po jednym takim posiłku jeszcze przez kilka dni zapas tej energii utrzyma wampira w „intensywnym” pięknie, które może być iluzją pozwalającą na zdobycie kolejnego „posiłku”.

Typ Astralny

Nie zauważyłem ludzi podróżujących po przestrzeni astralnej, by kraść energię, gdyż to mocno nieefektywne działanie. Jednak przeważająca ilość bytów, to pasożyty o charakterze wampirycznym, które żywią się energią człowieka wywołując w nim strach czy gniew. Świetnym i dobrze znanym przykładem jest tutaj larwa astralna. Trudno mówić, aby było to świadome działanie, gdyż dzicz astralna, to w wybitnej większości jednostki mało świadome i idące głównie za instynktami.

Jak już wspomniałem większość wampirów jest mieszanką kilku typów na raz. Najczęściej podstawą jest wampiryzm emocjonalny, gdyż pokarm jest wystarczająco duży, a jednocześnie łatwiej go zdobyć niż inne. Wampiryzm seksualny jest najwydajniejszy, lecz ciężki do opanowania, a do mentalnego potrzeba większych umiejętności. Picie krwi jest wysoce problematyczne.

Zobacz też:

Gatunki larwy astralnej Larwy astralne stanowią najbardziej znany trzon w dziczy astralnej. Ludzie masowo padają ofiarą tych pasożytów, równie wiele tworzą z własnych emocji, co napędza całą ich populację. Problem w tym, że tak jak każde istnienie, tak i larwa ulega ewolucji i zmianom w energiach. Powstają wtedy bardziej wyspecjalizowane jednostki, które mogą diametralnie różnić się od podstawowej formy. Gdziekolwiek nie spojrzeć - miasta, wsie, opuszczone budynki - lar...
Dzicz Astralna      Dzicz astralna, to określenie nadane bytom, które posiadają wygląd, zachowanie i poziom świadomości bliski zwierzętom. Mogą być człekokształtne, antropomorficzne, przypominać przedmioty jak i naturalne formy tworzone przez wszechświat. Obecnie na Ziemi istnieje aż 8,7 miliona gatunków – w przestrzeniach niematerialnych gatunków może być nawet 100x więcej. Dziczy opisanie Mimo, że istnieje wiele opisów bytów z tak zwanej dziczy astralne...
Cienie Jedne z najbardziej znanych jak i najbardziej tajemniczych istot spotykanych w przestrzeni Astralu. Nie wiadomo kim lub czym są, co sobą reprezentują i jakie są ich możliwości. Nie zauważono u nich działań innych niż postój lub poruszanie się po bardzo zakrzywionym torze. Nic nie mówią, nie robią, a tylko obserwują. Tak właśnie postrzegamy Cienie.   Gdyby nasze cienie mogły nagle oderwać się od nas i podnieść z podłogi, to mielibyśmy odpow...
Klasyfikacja Medium     Umiejętności medium nie są jednorodne u wszystkich, a wewnętrzne predyspozycje u ludzi określają ich ścieżki kontaktowania się z duszami. Niezbyt jasne określenie tych dróg nakłoniło mnie do utworzenia klasyfikacji czteropoziomowej, która określa stopień zaawansowania kontaktów ze zmarłymi , podczas seansów spirytystycznych prowadzonych przez medium. Poziomy nie mówią wprost, które medium jest silniejsze od reszty, a określają tylko stopień w...

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Wampir – Opis ogólny”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.