Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Wampir – Metody ataku
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

   Wcześniej opisałem typy wampirów ledwo nawiązując do ich sposobu ataku oraz tego jak bronić się przed nimi. Teraz zamierzam opisać sposób w jaki to robią, lecz nie podam metod obrony – te znajdziecie między wierszami uważnie czytając tekst. Będzie to dobry początek treningu, gdyż uwaga i pełne skupienie nie pozwala odebrać nam sił przez łakomego wampira.

Charakterystyka ofiary idealnej

Osoba pewna siebie i swej siły zarówno fizycznej jak i psychicznej nie ugnie się przed wampirem. Tym bardziej osoba z charyzmą czy wierząca w ochronę świętych. Agresor poszuka przeciwnych cech, a więc osobę wrażliwą, z otwartym sercem i słabo trzymającej swe nerwy na wodzy. Im mniejsze opanowanie myśli i emocji u ofiary, tym więcej energii uzyska wampir.

Dopiero na drugim miejscu w hierarchii ważności jest zasób energii. Rzecz jasna powinien być możliwie największy, lecz wampir równie dobrze obejdzie się kilkoma ofiarami o przeciętnej sile. Osoba, która nie jest pewna siebie łatwo będzie poddawać się manipulacji, a jeśli ma spory zasób energii, to jest idealną ofiarą dla wampa. Jeśli wrażliwy człowiek będzie dodatkowo wierzył w wampiry energetyczne i interesował się ezoteryką, to jego zdolność obrony jest mocno obniżona.

Struktura ataku

Dla wampira najważniejszy jest kontakt na jego poziomie. Większość typów wampirzych korzysta z idealnego nośnika interakcji jaką jest rozmowa werbalna, a wtedy najłatwiej uzyskać efekt wytrącenia z równowagi drugiego człowieka. Dzięki temu wampir jest w stanie uzyskać połączenie i ściągnąć rodzące się w nas emocje wprost z aury pozostawiając martwą materię, która jeszcze niedawno lśniła od emocji wszystkimi barwami tęczy. Ofiara zostaje z szarą aurą pozbawiona sił z silnym odczuciem znużenia. Właśnie po tak specyficznej aurze można ustalić, że ktoś został zaatakowany.

Rodzaj ataku jest zależny o typu wampira, a jego rozpoznanie często nie jest proste. Większość ludzi dopiero po fakcie odkrywa, że czuje nagłe osłabienie, gdy wampir odszedł zaledwie kilka sekund temu. Powodem tego jest sposób w jaki wampir tworzy połączenie. Najczęściej przypomina to link bądź wąski lej podłączany wprost do jednego z większych centrów energetycznych w ciele. Dopóki drenuje od nas energię bez odstępów między „łykami” nie czujemy ubytku, gdyż wciąż mamy połączenie i ta siła życiowa jest nasza, choć już w jego organizmie. Gdy przerwie łącze następuje zerwanie tego kontaktu i czujemy silne osłabienie. Dzięki temu większość ataków ciężko odkryć.

Sposoby ataku

Najważniejsza zasada brzmi – wampir zabiera coś, czego mu brakuje. Dlatego bacznie przyglądajmy się stanom jakie wywołuje w nas drapieżnik. Pamiętajmy, że najczęściej spotykane wampiry, to mieszanki z podstawą złożoną z typu emocjonalnego.

Typ sanguarian
Bogactwo jego osobowości powoduje, że będzie nas zachęcać owocem zakazanym i bajeczkami o nieśmiertelności. Jako, że ma pić krew musi korzystać z dawców świadomych tego, co się dzieje, więc skieruje swe ataki w stronę konkretnych subkultur interesujących się mangą lub ezoteryką/magią, a wtedy nie musi się tak bardzo wysilać.

Typ emocjonalny
Skorzysta z pobudzenia w nas emocji takich jak: współczucie, smutek, gniew, zazdrość, strach. Im więcej energii poświęcimy, aby tak się poczuć, tym bogatszy posiłek dla wampira. By to uzyskać często opowiada o swoich nieszczęściach czy podrażni ofiarę aluzjami i uwagami, by ta wpadła w gniew. Może też zdołować osobę powtarzając jej jak beznadziejna jest lub krytykując na każdym kroku jej działania. Umożliwia jej to zupełny brak empatii – nawet jeśli ją posiada to skrzywioną.

Typ mentalny (PSI)
Wykorzysta swoje talenty, by obudzić w nas zwątpienie, szok, ciekawość, irytację, odrazę lub fobie. Zaciekawi nas ciekawym tematem, aby potem z tajemniczą miną milczeć. Zaleje potokiem słów (czasem mądrze brzmiących), czym wzbudzi naszą irytację. Odkryje w nas zwątpienie, gdy gani nas na podstawie sobie znanych praw torpedując przy tym nasze poglądy i sposób zachowania. Będzie szokował wiedzą uważaną za tabu lub sypał nieszczególnie pozytywnymi żartami i tym samym budząc naszą odrazę. Wszystko to zrobi, aby uzyskać od nas energie mentalne, gdyż samemu praktycznie ich nie ma – nie przeszkadza mu to błyszczeć w tłumie, trwoniąc przy tym duże ilości zdobytej energii. Bez dawców szybko ucieka i atakuje nieprzygotowanych na jego atak ludzi.

Typ seksualny
Najczęściej występuje u płci pięknej, gdyż ta jest stroną chłonącą podczas, gdy mężczyzna jest stroną oddającą energię. Wampiryzm następuje wtedy, gdy jedna z osób bierze więcej niż jest to naturalne, co powoduje osłabienie ofiary mogące skończyć się nawet zawałem czy śpiączką. Po takim posiłku wampir błyszczy od seksapilu wabiąc kolejne ofiary. Energii starcza mu zwykle na dobre kilka dni bezmyślnego trwonienia, dlatego ten typ drenażu najczęściej zaobserwujemy u nimfomanek.

Typ astralny
Dzicz astralna najczęściej ma świadomość podobną do słabo rozwiniętych zwierząt, więc opiera swe działania na bazie instynktów. W swych ofiarach wyczuje przede wszystkim agresję, strach i pożądanie – to właśnie te emocje wykorzysta, aby móc się nią posilić. Skupi się tylko na najmocniejszych przejawach, gdyż pragnienie życia zmusi byta do jak najszybszego zdobycia energii.

Zobacz też:

Elementale    Najczęściej nazywane żywiołakami, choć to uproszczone określenie powoduje wiele nieścisłości podczas próby zrozumienia, czym naprawdę zajmują się w swoim istnieniu. Ich zadania, zachowanie i rola w ludzkiej ewolucji jest znacznie bardziej doniosła niż to sobie wyobrażamy. Elemental – Charakterystyka Zamieszkują 3 królestwa elementarne (świat astralny, mentalny niższy i wyższy) i są integralną częścią Natury. Możemy ich porównać do konser...
Manifestacje duchów Ezoteryka bardzo często opisuje możliwości bytów, do manifestowania swej obecności żywym. Zapoznając się z dziesiątkami tysięcy różnych nagrań, zdjęć czy odsłuchów, możemy z niepokojem stwierdzić, że tamten świat może w każdej chwili zalać fizyczność. Jednak spokojna obserwacja naszego środowiska zdaje się temu zaprzeczać. Dlaczego?   Pojawianie się dziwnych sylwetek, nagły chłód przenikający do szpiku kości, trzaski, kroki i stukania, śni...
Wampir – Opis ogólny Zalew myśli ezoterycznej w Internecie dał przynajmniej jeden pozytywny skutek – ludzie przestali kojarzyć wampira z nieśmiertelną istotą wysysającą krew, aby przetrwać. Jednak wielu z nich poszło za bardzo na drugi biegun i tak pojawiły się oskarżenia i paranoje o wampiryzm. Prawda jest taka, że każdemu człowiekowi zdarza się pobrać nieco energii od pobliskich osób i jest to bardzo naturalnym procesem. Niektórzy mają tak poważne dysfunkcje energ...
Gatunki larwy astralnej Larwy astralne stanowią najbardziej znany trzon w dziczy astralnej. Ludzie masowo padają ofiarą tych pasożytów, równie wiele tworzą z własnych emocji, co napędza całą ich populację. Problem w tym, że tak jak każde istnienie, tak i larwa ulega ewolucji i zmianom w energiach. Powstają wtedy bardziej wyspecjalizowane jednostki, które mogą diametralnie różnić się od podstawowej formy. Gdziekolwiek nie spojrzeć - miasta, wsie, opuszczone budynki - lar...

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Wampir – Metody ataku”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.