Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Synchronizacja senna
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

Tak zwany wspólny sen, jest marzeniem wielu par i bliskich sobie przyjaciół, którzy chcieliby przeżyć trochę szalonych przygód w wspólnym gronie. Jednak o śnie możemy powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że jest czymś pewnym, czy chociażby stabilnym. Istnieje jednak kilka punktów, które są w miarę stabilne i za ich pomocą można przybliżyć się do upragnionego celu.

W pierwszej kolejności powinnyśmy dowiedzieć się, co robimy podczas snu. Nasze ciało odpoczywa, mózg wytwarza sny, a świadomość trwa w stanie przypominającą śpiączkę bądź podróżowanie poza ciałem według ustalonego wcześniej planu zajęć.

Wiedząc to, możemy planować kolejne kroki, by odnaleźć się, gdy tylko zaczniemy śnić. Najtrudniejszym momentem, jest zsynchronizować swoje umysły tak, aby trafić na tą samą płaszczyznę śnienia, gdyż często mimo udanego przebywania w tym samym śnie, jego uczestnicy obserwują utworzony świat w zupełnie inny sposób, a innych nie zauważamy przez filtry naszej podświadomości. Senna percepcja różni się bardzo od tego, co znamy na co dzień.

Trudne obserwacje

Nie można pominąć poziomu „przyjaźni” i to, jak dobrze znają nas inni. Grupa prawie obcych sobie ludzi ma nikłą możliwość na zsynchronizowany sen, a to głównie z powodu różnicy temperamentów, jak i kojarzenia konkretnych symboli, które we śnie odgrywają kluczową rolę. W pierwszych synchronicznych podróżach należy powiedzieć sobie, gdzie macie znaleźć się, co dokładnie będziecie robić i ile czasu na to poświęcicie. Dzięki temu łatwiej będzie wzajemnie odnaleźć się w sennych inscenizacjach.  To najważniejsze kroki do wykonania, dla grupy.

Prócz określenia, jak będzie wyglądać sytuacja po stronie snu, możemy także zwrócić uwagę na zasypianie w tym samym czasie, ze wcześniejszym krótkim afirmowaniem naszego celu. Im więcej wykonamy na rzecz wspólnego snu, tym nasze szanse rosną. Ustalenie planu dnia oraz zegarka i formy zasypiania, wzmocni powiązanie snów z umysłami w grupie.

Po zamknięciu oczu należy poświęcić kilka minut na wyczucie obecności każdej osoby z grupy i związanie za pomocą linków bądź też konkretnych słów (tutaj może przydać się afirmacja lub dewiza głoszona przez grupę, coś, co będzie spajać umysły w jednym celu). Wiele grup tworzy symbol, specjalnie przeznaczony dla nich, aby rozpoznać się, gdy śnią. Inni kreują egregora dla siebie, by czynić to z pomocą bytów. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy i tak od koncentracji na celu.

Będąc we śnie, w pierwszej kolejności należy uzyskać świadomość, a dopiero potem szukać przyjaciół. Należy wystrzegać się silnych emocji, gdyż we śnie umysł reaguje bardzo gwałtownie i przy silnych bodźcach po prostu budzi się. Jeśli sen rozpoczął się na terenie, którego nie wybraliśmy, to nie zalecam kreowania nagłych zmian, a wykorzystanie siły podświadomości i poprzez przejścia typu drzwi, bramy, windy czy prędkość przenieść się do opisanej przez grupę przestrzeni.

Pierwszy zawsze płaci

Ten, kto pierwszy zasnął będzie także tym, który będzie dźwigał ciężar utrzymania snu w konkretnych ryzach. Obecność kilku umysłów w naszej przestrzeni nie jest miła, a zwłaszcza, gdy chodzi, o hałaśliwe osobowości. Na dodatek chęć tworzenia zmian we śnie może doprowadzić do tego, że delikatna struktura snu zacznie „wrzeć” i nadmiar energii zostanie wkomponowany w szalone scenerie, tworzone we śnie. Następuje wtedy wyrwanie ze snu lub przemienienie go w koszmar, porozrywany przez kilka umysłów. Jest to główny powód, dla której grupa musi opanować swój umysł i wcześniej osobno opanować świadomy sen (LD – Lucid Dream).

Pierwszego poznamy głównie po tym, że reszta będzie miała wrażenie, że sen jest bardziej „papierowy” i nierealny, gdy dla twórcy snu sceneria będzie wyglądać znacznie bardziej realnie. Ten, kto prowadzi sen, będzie odczuwał grupę, jako natrętów, osoby z zewnątrz i musi brać pod uwagę, aby naturalna niechęć nie wpłynęła na przerwanie wspólnego snu.

W celu ułatwienia świadomych snów, poleca się picie przed zaśnięciem soku jabłkowego. Prócz tego również… jedzenie brokułów, choć akurat tą informację nie jestem w stanie potwierdzić, gdyż mimo ich jedzenia, nie zauważyłem specjalnych zmian (za to sok jabłkowy działa).

Zobacz też:

Pierwsze kroki w Astralu    W sieci krąży wiele metod opisujących sam proces wychodzenia z ciała, lecz niewiele jest instrukcji mówiących jak sobie radzić poza ciałem. Skwitowanie pytania zdaniem „Leć, ciesz się wolnością” pominę chłodnym milczeniem, gdyż nie jest to żadne wyjaśnienie. Podważa też wiarygodność ludzi twierdzących, że przebywali w Astralu. Ogólne opisy i mętne wyjaśnienia nie pasują do praktycznej formy doświadczenia jakim bezwzględnie są podróże astralne....
Życie po życiu     Jedną z największych tajemnic życia po życiu jest… życie po życiu, które frapuje wielu ludzi. Opisów jest bardzo dużo, lecz jak zwykle przedstawię mój punkt widzenia w tej kwestii, który w dużej mierze zawdzięczam mojemu mistrzowi i podróżom poza ciało. Pewne elementy zostały bardziej uproszczone, aby były łatwiejsze w zrozumieniu. Nie będzie tutaj omawiany moment śmierci, gdyż jest to materiał na inny  artykuł. Niemniej, należy choćby ogó...
Przedsionek Piekła Podróże kształcą. Zwłaszcza ludzi ciekawych świata oraz takich, którzy idą w nieznane wcześniej trasy. Jedną z moich wielu podróży po przestrzeni astralnej było odwiedzenie piekła, którym straszono mnie z kościelnej mównicy jak byłem jeszcze małym szczylem. Nie było to nic z barwnych opisów chrześcijańskich kapłanów ani też wiele z moich wyobrażeń na temat tych przestrzeni. Myślicie, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? Spełniłem to przysł...
Podróże po Astralu Opisy barwnych przestrzeni, które często występują w pamiętnikach podróżujących, niezbyt często zawierają wzmianki samej podróży do nich. Powstaje więc pytanie: „Jak wygląda Astral, jako całość?”. Odpowiedzi rzecz jasna udzielę w tym artykule. Ze względu na specyfikę sfery astralnej, swój opis podzielę na trzy części: Strefę Czasu Rzeczywistego, Strefę Przejściową (zwaną też Pomiędzy) oraz przestrzenie, w już konkretnej fazie istnienia. Nim jedn...

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Synchronizacja senna”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.