Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Samouzdrawianie – Aura
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

    Ludzie zawsze chcieli być samodzielni i zamiast płacić uzdrowicielom, usiłowali poznać techniki samouzdrawiania. Temat jest fascynujący, lecz bez uprzednich przygotowań, zawsze istniała możliwość dokonania krzywdy zamiast uzdrawiania. Pokusa jest jednak silna, a mnie nie zależy na pieniądzach, więc wprowadzę Was w techniki samouzdrawiania.

Dla potrzeb artykułu muszę przyjąć, że każdy z czytelników posiada umiejętność, choćby podstawowego skanowania systemu energetycznego lub chociaż jego odczuwania, gdyż bez tego sesja może stanowić duże utrudnienie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ktoś obeznany z tym zrobił, to osobie bez takich zdolności. Zalecam ostrożność, we wszystkim, co jest robione, gdyż energetyka, to delikatne procesy, które można łatwo uszkodzić, jeśli przekroczymy pewne granice używanej siły woli. Za źle wypełnione instrukcje nie odpowiadam.

Sesja zaczyna się od aury

Czemu właściwie od aury? Powód jest bardzo prosty – najpierw trzeba „obrać” pacjenta z powierzchownych zanieczyszczeń zatrzymujących się na aurze, by ciała miały jak oddychać. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ich aura jest mocno zabrudzona i zabiera się od razu do ciała subtelnego. Skutkiem tego, jest czysty człowiek, lecz dławiący się w swoich zanieczyszczeniach, których nie jest w stanie samemu odsunąć od siebie.

Aura to pole dynamiczne, a więc będące stale w ruchu. Z tej przyczyny powinno składać się z bardzo lekkich materii subtelnych oraz być jednorodne i żywe. U większości ludzi sytuacja wygląda całkowicie odwrotnie – materie wypełniające aurę są znacznie cięższe, a pole jest statyczne i zawiera w sobie nierówności w postaci falowań. Powodem tego są myśli i emocje, które tworzą formy w polu aurycznym. Te kształty kondensują wokół siebie materie, co doprowadza do „zarastania” aury.

Skoro wiemy już, jaka powinna być idealna aura i jak wiele nam do niej brakuje, to teraz warto poznać metodykę oczyszczania tego pola. A ta składa się z trzech procesów:

Proces Pierwszy
Opiera się o ściąganie ciężkich materii z przestrzeni aurycznej. Robimy to za pomocą silnej koncentracji, a po skoncentrowaniu tej masy należy ją wywalić poza aurę. Dla ułatwienia można użyć równolegle techniki oddechowej – przy wdechu skupiać materię, a przy wydechu nadawać jej pęd na zewnątrz. Efektem tego powinno być uzyskanie lekkości i orzeźwienia, gdy aura zacznie nabierać ruchu i nowa energia wpłynie w pole świadomości.

Proces Drugi
Dotyczy głębokiego drenażu aury, by wyłowić wszelkie zgrubienia i ukryte byty oraz zanieczyszczenia, które nie zostały naruszone przy pierwszym procesie. Tutaj liczy się znacznie bardziej precyzja niż siła z jaką wywalamy materię, gdyż wielu rzeczy nie odczuwamy poprzez stępienie zmysłów bardzo podobne, jak przy długotrwałym zapachu kwiatów.

Ten proces wykonujemy poprzez wnikanie myślami w pole auryczne i poszukiwanie gęstszych obszarów, które jednak „wyślizgują się” od naszego chwytu. Należy wtedy sięgać głębiej i bardziej stanowczo, aby bąbel pękł i wypuścił swą zawartość na powierzchnię. Moje obserwacje wykazały, że aura ma możliwość nawet do 3-4 głębszych poziomów, z każdy z nich zawiera w sobie każdą myśl, emocję lub pragnienie, które pozostało nieprzejawione lub nie osiągnięte przez człowieka.

W tym momencie, aura powinna być bardzo lekka, ożywiona, a człowiek zalany nowymi pokładami energii, przy jednoczesnym lekkim zmęczeniu i możliwym bólu głowy.

Proces Trzeci
Zawiera w sobie wszelkie działania mające na celu zharmonizowanie aury, poprzez wypełnienie ubytków oraz równomierne ułożenie materii i nadaniem jej pędu. Robimy to poprzez jednolicenie pola aury wraz z jej konturem (granicą zewnętrzną), wyrównując wszelkie niedoskonałości w formie.

Tutaj chodzi głównie o osiągnięcie doskonale lekkiej i jednolitej sfery wokół nas, na której nie osiadają materie, ze względu na prędkość wirującej wewnątrz pola energii. Kontur nie powinien zawierać w sobie wirów, dziur, pęknięć itp, gdyż to grozi nieopanowanym wpływem z zewnątrz, na naszą osobę. Tworzenie się pasm wewnątrz aury jest naturalne, gdyż to materia ponownie układa się według swojej gęstości, jednak nie wolno dopuścić do powrotu cięższej materii do aury.

Skrypt 3 procesów

 1. Ściągnij ciężkie materie z aury.
  a) Skoncentruj się obejmując umysłem jak najwięcej masy.
  b) Wypchnij ją poza pole auryczne.
  c) Powtarzaj a) i b) aż poczujesz lekkość aury.
 2. Zrób głębszy drenaż aury.
  a) Śledź umysłem załamania w aurze.
  b) Skoncentruj się na „bąblach” i spowoduj ich pęknięcie.
  c) Wypchnij zgęstki poza pole auryczne.
 3. Zadbaj o ujednolicenie aury.
  a) Wyrównaj wszelkie niedoskonałości pola.
  b) Zasklep uszkodzenia konturu aury.
  c) Nie dopuść do powrotu ciężkiej masy.

Zobacz też:

Jak zostać wampirem? Leczenie wampiryzmu      Wbrew pozorom tytułu, nie chodzi tu o faktyczną instrukcję, jak stać się osobnikiem kradnącym energię od ludzi. Celem tego artykułu, jest umożliwienie ludziom o cechach wampirycznych na tyle normalne życie,by ich przypadłość nie była tak mocno kłopotliwa. Rzecz jasna – nie jest to artykuł dla tych, co sądzą, że bycie wampirem jest cool. To, kim jest wampir możecie przeczytać tutaj i tutaj. Jeśli spojrzymy poza poglądy pewnych subkultur, to ...
Teorie dotyczące Reiki     Tekst zawiera w sobie moje luźne przemyślenia, na temat systemu uzdrawiania, jakim jest Reiki. Nie ma na celu krzywdzić, ani osądzać żadnej z osób zajmujących się Reiki, dlatego osobom o delikatnej samokontroli zalecam zakończyć czytanie tego artykułu w tym miejscu. Pozostałych zapraszam do przemyśleń i głębokiej refleksji. Bez obrazy, jeśli ugodziłem w czyjeś poglądy.   Początek Reiki Usui podczas medytowania przez 21 dni na górze Ku...
Sesja bezpośrednia i na odległość     Dla wielu nie ma żadnej różnicy, choć sesja na odległość budzi zrozumiałe wątpliwości – zresztą całkiem słuszne, lecz bez zrozumienia tego, jakie możliwości dają obie opcje, nasza opinia niewiele znaczy i tylko komplikuje życie uzdrowicielom. Poniżej przedstawiam rozpiskę tego, czym jest dana możliwość uzdrawiania i co sobą reprezentuje. Krótko – Czym jest sesja? Sesja to działania, ułożone w sekwencje procesy, które mają na celu wprowadz...
Sesja uzdrawiania i jej znaczenie W dziedzinie uzdrawiania sesja, to proces mający na celu poprawienie stanu ciał subtelnych u pacjenta, poprzez zbiór czynności transformujących oraz harmonizujących jego układ energetyczny, który złożony jest z trzech ciał subtelnych i jednego ciała fizycznego (te ostatnie tylko pośrednio). Sama definicja jednak nie wyjaśnia zbyt wiele, jest zbyt ogólnikowa. Trzeba wgryźć się w szczegóły.   Czas dla sesji Zacznijmy może od czasu, który po...

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Samouzdrawianie – Aura”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.