Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Płeć, orientacja, a wcielenia
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

Dawny podział był jasny – jest kobieta i mężczyzna, a kontakt płciowy pomiędzy nimi jest naturalny i wręcz konieczny do dalszego trwania cywilizacji ludzkiej. Miliony kłótni o to, kto miał lepiej nie mają znaczenia, bo historia zna przypadki masowych tragedii po stronie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Płeć żeńska była uciskana przez facetów i nie miała prawa głosu, a z drugiej strony płeć męska była zabijana w pierwszej kolejności i byli z nich dobrzy niewolnicy mięso armatnie.

 

Nic to. Natura jest sprawiedliwa, jednak to nadal tylko ewolucja materii, a nie duszy. Ludzki duch wtrącając się w ziemski żywot, zaczął doświadczać z dwóch różnych biegunów. Jasny podział płci dawał konkretne pozytywy jak i negatywy. Mężczyzna mógł bez problemu wprowadzić się w brutalne i kipiące testosteronem zajęcia, gdy kobieta odkrywała bardziej subtelne interakcje i budowała trwały model społeczny – tak, to kobiety rządziły mężczyznami mimo, że faceci wolą myśleć inaczej.

 

Płciowy dyskomfort

Już w Starożytnej Grecji dość jasno przedstawiano temat homoseksualizmu – pozwalano na niego. Nikt nie robił z tego większego problemu nawet w Rzymie, lecz… nadeszła religia. Wyznania mają to do siebie, że bardzo często opierają się o ograniczenia, a że wszystko opiera się w jakiś sposób o seks… Już nawet nie sam homoseksualizm, a po prostu seks między obiema płciami stał się czymś nieczystym. Dla czystej świadomości człowieka nie ma jednak podziału płciowego, a cechy przypisane kobietom jak i mężczyznom są w sporej mieszance u każdej osoby. Widać to zwłaszcza dziś, gdzie pozornie cywilizowany człowiek zaczyna zachowywać się jak zwierzę i pozwalać sobie na wszystko – każdy czyn, każdą dewiację czy słowo.

Człowiek rodzi się z wewnętrzną potrzebą poczucia bliskości i ciepła drugiej osoby. Na początku są to rodzice, które dziecko kocha ot tak, bez żadnych ograniczeń. Gdy pojawiają się czynniki naturalne, jak dojrzewanie (w końcu używamy materii żywej!), to objawia nam się seks. Jeśli umysł nie czuje przywiązania do cech zewnętrznych określających płeć, zaczyna zwracać się ku własnej płci i tam kierować swoją uwagę i potrzeby. Wiążemy seks z dużą intymnością – wrażenie bliskości z kimś, to coś za czym tęskni każdy, więc również i tutaj pojawia się zbliżenie do drugiej osoby.

Pewnie od razu pojawi się Wam myśl: „To obrzydliwe i nieludzkie! Nienaturalne!”. Zapytam jednak – Skoro coś jest, to jak może być sprzeczne z Naturą? Ponad 200 gatunków zwierząt odbywa stosunki homoseksualne, przy czym nie oznacza to u nich, że są homo. Poza tym wykazujecie wtedy prawdziwą dwulicowość, bo nie krzyczycie aż tak, gdy dziewczyna czy chłopak puszczają się z kimkolwiek chcą. Z jednej strony sprowadzacie homoseksualistów do parzących się bezrozumnych zwierząt, którym daleko do ludzi, a z drugiej… Ile porno jest „normalne”? Jaką Wy macie chcicę, gdy przejdzie obok Was atrakcyjny chłopak czy dziewczyna?

 

Dwulicowość dwupłciowych?

Obserwowałem masy ludzi i wielu młodych ludzi lata, jak kot z pełnym pęcherzem za kolejnym fajnym tyłkiem. Dotyczy to również dorosłych, którzy są sfrustrowani, jak nie potrafią doznać bliskości podczas seksu. Kobiety udające orgazm i faceci myślący tylko o swoim popędzie. Z takiego punktu widzenia, nasz cywilizowany świat jest tylko zgrabną iluzją i marzeniem przyszłości. Skoro Wy poszukując tego uczucia zgadzacie się na seks, to homoseksualiści myślą podobnie. Rzecz w tym, że mają do tego prawo!

Tutaj dochodzimy do kolejnego korowodu szaleństwa. Mamy idiotów, którzy na siłę pokazują swoją niezależność i wyjątkowość – feminazistki, homoseksualiści na wielu paradach itd. Kto im każe non stop pchać swoją orientację innym w nos? Tyle, że to niewielki odsetek debili – reszta takich grup społecznych rozsądnie żyje swoim życiem i cieszy się kontaktem z osobami, które je rozumieją. Obecnie sławne „gender” zrobiło wielką burzę wśród ludzi. Bo jak to nie ma dwóch płci? Jak to dozwolony homoseksualizm? Dziewczyna w ciele mężczyzny, to nie grzech i wypaczenie natury? Ci sami ludzie, którzy tak krzyczą o naturalny seks, dochodzą do orgazmu przy seksie analnym, oralnym czy bdsm oraz wielu innych pieprznych zabaw rodem z kina ślizganego.

Ta różnorodność, która pojawia się w ostatniej dekadzie powoduje, że świadomość człowieka ma coraz mniej ograniczeń i może sprawniej rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz doświadczać tego, co potrzebuje. Ta większa płynność w odczuwaniu siebie samego tak czy inaczej następuje, a ograniczone myślenie społeczeństwa doprowadza wszystkich do ślepej furii i agresji. Nie wolno zapominać, że wypaczeniem Natury są akty gwałtów, morderstwa i niewolnictwa. Napady terrorystów powinno się tak zaciekle tępić, zamiast dawać like czy rysować sobie tatuaż na ramieniu.

 

Spójrzmy też na to z innej strony. Obecnie rola kobiety i mężczyzny jest bardzo niejasna w społeczeństwie. Nie ma już podziału na zawody ukierunkowane możliwościami płci, bo maszyny sporo działań umożliwiają nawet komuś, kto jest inwalidą. Masa rozwodów, rodzice ciągle w pracy i problemy w szkole – to wszystko powoduje, że płeć nie ma jasnych wytycznych, aby rozwinąć się prawidłowo. Homoseksualny chłopak często nie miał silnej postawy u ojca, co powoduje potem poszukiwania tego pierwiastka męskiego. Czy jednak trzeba ich „leczyć”? Moim zdaniem nie, bo sama ta idea leczenia jest błędna. Świadomość w pełni skorzysta z płynnej możliwości określania swojej płci i doświadczy zupełnie odmiennego spojrzenia na świat. A taki jest przecież cel życia.

 

Na koniec

Ostatnie pytanie zadam Wam – co jest z Wami nie tak, jeśli sama myśl o istnieniu homoseksualistów doprowadza Was do gorączki? Tak bardzo boicie się, że możecie nimi być? Czemu uczucie bliskości i miłości do kogoś są tak bardzo przez Was ograniczone przez filtr popędów? Ludziom poważnie się nudzi z seksem i wszędzie go wciskają w mediach. Tym samym stale są naprężenia na tym temacie i budzi się wrogość do innych ludzi. A to już jest całkowicie niezdrowe 😉

 

 

Zobacz też:

Ewolucja przez wcielenia Co jest celem wcieleń? Jaką drogę musimy przejść, by zakończyć ich cykl i przekroczyć tą magiczną granicę oddzielającą człowieka od Stwórcy? Co jest powodem, że tak ciężko nam iść do przodu, a co z kolei nam pomaga? Gdzie w tym jest miejsce na karmę i od czego zależy jej rola? Pytań tak wiele, a artykuł dość niewielki, więc postaram się przekazać Wam tylko główne myśli, które zainspirowały mnie do pewnych twierdzeń.   Wspomniałem o karmie....

Tagi: , , , ,

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Płeć, orientacja, a wcielenia”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.