Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Oczyszczanie przedmiotów
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

By amulet uległ zanieczyszczeniu, wcale nie trzeba go wcześniej używać – wystarczy odpowiedni poziom toksyczności środowiska, by materie stężały, a wibracje utraciły charakter i siłę przekazu. Właśnie wtedy należy wziąć się za oczyszczenie takiego przedmiotu, nim jego emanacje zaczną negatywnie wpływać na ludzi, zwierzęta i inne artefakty w pobliżu.

Trójstopniowy podział został utworzony dla wygody czytelników, gdyż żadna z podanych metod nie jest szczególnie ważniejsza od pozostałych. Im wyższy poziom tym trudniejsze techniki oczyszczające, wymagające więcej koncentracji i precyzji niż poprzednie poziomy. Całość bazuje typowo na działaniach energetycznych na przedmiotach.

Poziom 1 – Oczyszczanie wstępne

Nie ważne co przed sobą mamy – sposób działania na tym poziomie jest dokładnie taki sam. Zaczynamy od wyodrębnienia przedmiotu od środowiska, poprzez narysowanie wokół niego kręgu. Nie dopuści, to do nowego zanieczyszczenia, zwłaszcza wtedy, gdy naruszanie struktury przez nas, czyni przedmiot wrażliwszym. Gdy już to zrobimy, to wystarczy potraktować materię ściągnięciem zanieczyszczeń, co robimy na dwa sposoby:

  • strumień energii – wysłany przez dłonie i odpowiednio ukierunkowany, przedrze się przez strukturę przedmiotu i oderwie zanieczyszczenia, udrożniając tym samym przepływ energii. Niestety, narusza to strukturę w przedmiocie i wytrąca z stabilności energetycznej.
  • passy magnetyczne – gesty/ruchy dłoni, które ukierunkowują naszą siłę, by ta przyciągała zanieczyszczenia do naszego ciała. Znacznie delikatniejszy sposób, mniej inwazyjny, a co najważniejsze: nie narusza struktury energetycznej przedmiotu.

Krąg, który narysowaliśmy nie będzie szczególnie mocny, więc bez problemów powinnyśmy móc działać na przedmiot wewnątrz podczas, gdy zanieczyszczenia zostaną na krawędzi – a wtedy już łatwo pozbyć się ich, chociażby poprzez spalenie. Ewentualnie można wcześniej nadać intencję podczas tworzenia bariery, by nie trzeba było ją pokonywać.

Efektem tego oczyszczania będzie uzyskanie w miarę czystego przedmiotu, który będzie mógł sprawnie działać. Jednak w mojej prywatnej skali, taki kamień czy amulet będzie oczyszczony w zaledwie połowie, gdyż oczyszczanie pierwszego poziomu jest najprostszym i typowo siłowym przejawem woli – wymiecie najbardziej widoczne brudy oraz przetrze powierzchnię aury.

Poziom 2 – Oczyszczanie głębokie

Krąg powinien być większy, by móc zmieścić w sobie jeszcze dwa różne procesy, które należy założyć, aby móc przejść na drugi stopień oczyszczania. Pierwszym procesem będzie założenie obiegu, w którym cyrkulować będzie energia. Na jego drodze postawimy przedmiot/kamień, by energia była w stanie przez niego przepływać bez naszej szczególnej koncentracji. Na drugim biegunie trzeba umieścić filtr, by przepuszczał materie tylko do pewnego poziomu gęstości.

Drugim procesem będzie ustalenie ciśnienia eterycznego, by było niższe w aurze przedmiotu niż wewnątrz niego. W tym celu zabieramy materię z bezpośredniego otoczenia, by z amuletu została wyssana jego energia. Jest to ważny zabieg, gdyż wtedy trwałe grudki zanieczyszczeń wewnątrz struktury rozpadną się, gdy zostaną pozbawione energii. Cyrkulacja energii w procesie pierwszym powinna spokojnie ponieść te cięższe grudki, jak i materie lżejsze, jednak przy filtrze, który został utworzony wcześniej, te masywne brudy zostaną zatrzymane.

Poziom 3 – Oczyszczanie zaawansowane

Wymaga większego skupienia i poświęcenia uwagi na oczyszczenie przedmiotu lub minerału. Opiera się o skupienie świadomości wewnątrz przedmiotu/minerału i wprawianie w ruch każdej cząstki materii, co pozwoli znacznie lepiej udrożnić wszystkie kanały.

Świadomość wpojona w strukturę ma możliwość częściowego rozszerzenia nadi, więc zanieczyszczenia są w stanie łatwiej opuścić energetykę minerału. Wprawiając w delikatny ruch cząsteczki materii, świadoma myśl za pomocą wibracji wytrąca te materie, które nie są zgodne z czystą strukturą, a więc nie stanowią jej, jako całości. Jest to jedna z najlepszych metod oczyszczających jakikolwiek przedmiot, gdyż świadomość tworzy wokół siebie pole samoregulujące wszelkie procesy dziejące się na poziomie energetycznym.

Nie trzeba tutaj dużo robić – wystarczy, by emanacje naszych myśli przenikały ciągle przez przedmiot/kamień. Możemy dodatkowo koncentrować się mocniej na pozytywnym wpływie, który rozbroi zgęstki z ich energii i pozwoli siłą promieniowania wywalić, to na zewnątrz. Przypisany jest tej metodzie poziom trzeci, gdyż ten rodzaj oczyszczania jest kosztowny w czas i duże pokłady cierpliwości, aby działanie mogło dojść do pełnego skutku.

Tagi: , ,

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Oczyszczanie przedmiotów”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.