Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Linki i ich tworzenie
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

W Internecie aż huczy od informacji o linkach. Tysiące osób chce się ich pozbyć, a kolejne tysiące chcą się ich nauczyć. Pozostali po prostu mają je gdzieś i zachowują stoicki spokój. Czemu linki są tak groźne i w czym ludziom przeszkadzają? Zależy to głównie, od ich pochodzenia oraz formy jaką przybrały i najważniejsze – jakie niosą za sobą intencje.

Jednak najpierw istnieje potrzeba określenia czym dokładnie jest link, jakie są jego odmiany oraz właściwości. Omówmy także jego zachowanie, strukturę energetyczną i sposób tworzenia, gdyż przez wybitną część naszego życia kreujemy setki tysięcy połączeń ze wszystkim, co nas otacza.

Link – Opis ogólny

To forma przypominająca nić, o delikatnej budowie, która zdaje się rozwiewać przy silniejszych falach energii. Niezwykle elastyczna, poddaje się każdej formie obróbki mentalnej. Jest tworzona wręcz odruchowo i równie łatwo zrywana, gdyż link to w porównaniu z innymi odmianami pajęcza nić – każdy gwałtowny ruch może ją zerwać. Po linku mogą płynąć informacje „bitowe”, co oznacza, że określane, jako najprostsze w zrozumieniu. Dotyczy to zwłaszcza emocji – strach będzie odczytany, lecz już obawa przed niewidzialnymi kurczakami ninja, już nie zostanie zauważony.

Celem założenia linku, jest posiadanie kontaktu z danym miejscem, obiektem bądź osobą, którą kiedyś spotkaliśmy, a chcielibyśmy móc do niej powrócić i mieć z nią kontakt. Najczęściej jest to kontakt typowo emocjonalny, stąd różna trwałość i forma każdego połączenia. Niechętna myśl o szefie połączy równo mocno, co rozdrażnienie w kierunku sąsiadki, która ujada gorzej niż pies. Link istnieje, póki człowiek nie stanie się całkowicie obojętny względem drugiej osoby. Pozorny brak zainteresowania lub zapomnienie powoduje tylko, że link usycha, ale wciąż trwa.

Energetycznie, link nie jest prowadzony od kreatora do obiektu zainteresowania, a więc nie jest długim na kilometry sznurem. Zamiast tego link tworzy się w ciele i wypuszcza niczym witka w kierunku granic aury, gdzie tam zanika lub skręca się w sobie tworząc punkt przeskoku. Dokładnie to samo robi w aurze obiektu, którym się zainteresowaliśmy. W przypadku braku zgody (u istot świadomych), link ślizga się po zewnętrznej powłoce aury nie mogąc uczepić się żadnej struktury.

Linki dzielimy na dwa typy: elektryczne i magnetyczne.

Elektryczny tworzy się bardzo szybko, prawie bezmyślnie. Nie jest trwały, ma krótki czas istnienia oraz bardzo często zanika nim zostanie ukończony transfer (brak koncentracji), co prowadzi do zagubienia przekazu lub rykoszetu w wielu kierunkach. Jego siła tkwi w prostocie oraz łatwości modyfikowania łącza. Tworzony jest przy pomocy każdej myśli skierowanej na obiekt inny, niż nasze ciało. Sąsiadka, sprzedawczyni, pies czy akwarium – to bez znaczenia dla tego typu linków. Trwają one jednak krótko, zaledwie kilka sekund jednak wzmacniane trwają latami jako nieaktywne. Właściwości jakie przedstawia link elektryczny skupiają się głównie na zainteresowaniu w stylu „fajny film, zapamiętam aby później obejrzeć” – krótkie, lecz bez dużej siły.

Magnetyczny tworzymy wtedy, gdy zależy nam na trwałym połączeniu i możliwie niewielkich stratach energii podczas przekazywania. Jego tworzenie zapewnia, że energia, którą wysyłamy przez tego typu link nie zgubi się po drodze – bardzo trudno jest też wampirom przykleić się do łącza i kraść energię.  Poza tym ilość oraz jakość przekazywanych intencji nie wykazuje strat, więc możemy przesyłać więcej oraz intensywniej. Tworzenie zajmuje dużo czasu i wymaga koncentracji lub silnego pragnienia. Z tego powodu często tworzy się przy rzucaniu klątw bądź podczas wymiany emocji osób sobie bliskich. Dzięki swym właściwościom link magnetyczny nie traci energii, więc jeśli nie zostanie ona przyjęta przez jedną ze stron będzie się przemieszczać pomiędzy dwoma punktami.

Link – Odmiany

Jeden link, dwa typy i wiele setek możliwości kreowania nieprawdopodobnej ilości odmian połączeń. Tutaj wymienię zaledwie kilka z nich, które są używane przez większość bądź mają specjalne możliwości, niedostępne innym (albo używane przy skanowaniu, czy uzdrawianiu).

Łącze

To wielopoziomowy link, który umożliwia znaczne rozwinięcie transferu w obie strony (gdzie większość linków potrafi przekazywać tylko w jedną stronę na raz). Tworzone głównie przy trwałych kontaktach o ścisłym znaczeniu np. związku, czy wymagającej pracy. Efektem tego jest często porozumiewanie się bez słów i trwałe poczucie obecności drugiej osoby.

Kotwica

Przydatny link, gdy chcemy w szybki sposób wrócić do obserwacji w innym czasie. Najlepiej sprawdza się przy skanowaniu, gdyż tego rodzaju link jest utworzony na podstawie informacji zebranych o człowieku (zwierzęta powiedziałyby, że pamiętają zapach innych). Minusem kotwicy jest to, że człowiek zmienia się z czasem i kotwica ma coraz mniejsze znaczenie.

Wiązanie

Opiera się o trwały przepływ energii w materiach subtelnych linku, więc podczas zrywania będą musiały uczestniczyć obie osoby. Także to one poczują zryw i ból, gdy już to zrobią, gdyż cała idea wiązania opiera się o równomierny wkład energii obu stron. Używany głównie przy stowarzyszeniach i grupach, które wzajemnie składają sobie przysięgę (często przy użyciu krwi, co wzmacnia wiązanie).

Link – Tworzenie

Kreujemy go za pomocą wyrażonego poprzez myśli zainteresowania lub jakieś ciągoty emocjonalnej. Strach czy gniew wiąże równie mocno co przyjaźń i miłość. Dopiero prawdziwa obojętność i spokój na każdym poziomie spowoduje, że link zostanie zerwany całkowicie.

Gdy chcemy utworzyć link, to najpierw musimy pomyśleć o obiekcie/osobie i zawiązać z nią jakieś emocjonalne skojarzenie. Wpierw jednak czujemy jej obecność, a dopiero potem tworzymy link. Innym sposobem jest wizualizacja, która sprawdza się równie dobrze, choć w bardziej mechaniczny sposób (i mniej korzystny), bo tworzony przez świadomość, a nie podświadomość.

Zobacz też:

Formy energetyczne       Od kiedy człowiek nauczył się myśleć w sposób logiczny zaczął myśleć o tym jak uprościć sobie życie, jak opanować trudne środowisko i mieć większą wygodę w pracy. Ostatnie 300 lat, to istna rewolucja technologiczna – dzięki niej potrafimy porozumieć się z ludźmi na całej planecie, zdobyć informacje w kilka chwil czy wyprodukować więcej towarów. Wszystko to z naturalnej potrzeby oszczędzania energii zwanej popularnie lenistwem. Powiadam Wam ...
Toporność materii    Eteryczny świat subtelnych energii wydaje się niepoprawnie magiczny, gdy przyjrzymy się niezgrabności materii fizycznej. Lekkie i szybkie fale energii pędzą do przodu nim nasze materialne ciało w ogóle zrobi jakikolwiek ruch. Nie jest jednak z nami tak najgorzej. W skali subtelności materii jesteśmy całkiem wysoko – mniej więcej w połowie skali, którą pojmujemy.   Znacznie przerastamy poziomem subtelności, jeśli porównamy się do formy k...
Działanie artefaktów Od zawsze magowie czy szamani, bazowali na przedmiotach nasyconych magią. Wlewali w nie swoją siłę i koncentrując wolę na nich, rzeźbili właściwości, którymi potem promieniował dany obiekt. Nazwane artefaktami, ze względu na specyficzne obrzędy z nimi powiązane. Dziś wielu ludzi słyszało przynajmniej raz o talizmanach czy amuletach. A to nie jedyne przedmioty magiczne.   Przedmioty nasycone magią Amulety, talizmany, wangi (laleczki voodoo...
Ametyst – Właściwości Jeden z najpopularniejszych kwarców, a jego nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza „trzeźwy”. To, czy naprawdę zapewniał trzeźwość jest kwestią sporną, lecz oprócz tej tajemniczej właściwości ten kamień szlachetny ma jeszcze inne moce. Ciało eteryczne Ametystu Budowa jego wnętrza przypomina nałożone na siebie płaty różnych gęstości, które jednak płynnie przenikają przez siebie. Promienie auryczne są tylko cienkimi nitkami, które łatwo gn...

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Linki i ich tworzenie”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.