Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Larwa astralna
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

   Co byście powiedzieli, gdybyście nad sobą ujrzeli obrzydliwe, przypominające larwę chrząszcza monstrum? Takie, które ma straszną twarz wykrzywioną w złośliwym lub gniewnym grymasie. Wieloma oczami łypie na nas, a jej dziwaczne odnóża już prawie dotykają naszego ramienia. Taki widok może być naprawdę ohydny. Tak właśnie wygląda przeciętny osobnik będący niższym wampirem emocjonalnym, a bardziej znany pod nazwą: larwa astralna.

 

Ze względu na swój charakter istnienia żywi się tylko i wyłącznie negatywnymi emanacjami z ludzkich ciał. Trudno się temu dziwić – w końcu to właśnie z nich została stworzona, ale jej rdzeń istnienia pozwala jej, karmić się tylko tą emocją, z której powstała, choć zdarza się jej zaistnieć z dość neutralnych emocji jak smutek czy przygnębienie. Prócz potencjalnych twórców, jakimi są ludzie zaobserwowano kreowanie się larw na przedstawicielach takich zwierząt jak psy, koty, konie, czy wieloryby. Ich wygląd jest zależny od nosiciela, którym karmią się lub warunków, które napotykają.

Zamieszkują niższe sfery astralne, gdzie świetlistość jest niewielka, a więc może zaatakować tylko tych ludzi, którzy posiadają materię niższych sfer. Ich zdolności bojowe nie są zbyt wielkie, a w sumie żadne, jeśli tylko osoba jest świadoma ich istnienia i zna podstawy oczyszczania bądź tworzenia osłon. Utworzona larwa posiada cechę, która wyróżnia ją jako istotę ożywioną – za wszelką cenę chce żyć. Wzbudza więc emocję z której powstała w swoim twórcy, choć dobrze jej idzie także z innymi ludźmi. Nie posiada jednak świadomości, a jest jak zwierzę napędzane niskimi instynktami. Spryt posiada, jeśli tylko odpowiednio długo pożyje, by go rozwinąć.

 

Powstawanie Larwy

Powstaje przy emanacji negatywnych oddziaływań takich, jak emocje lub zbrodnie gdzie np. przelano krew bądź stosowano przemoc. Larwa we wczesnym etapie tworzenia przypomina stopniowo zagęszczający się kłąb dymu (Faza Pierwsza). Najpierw kształtują się niby ślepia (Larwa jest tak naprawdę ślepa – jej oczy to receptory badające wibracje w atmosferze). Emocje powodują zawirowania materii z której składa się aura (w tym wypadku astralna, bo jest wskaźnikiem właśnie uczuć i emocji), co kończy się oderwaniem części materii i nadanie jej negatywnych cech, a to kończy się utworzeniem larwy. Gdy dana emocja, jest nieokreślona, za słaba bądź szybko gaśnie larwa zostaje na tym etapie rozwoju i przypomina opakowany połyskującą “folią” worek wypełniony niskimi materiami co przypomina dym z papierosów.

Jeśli jednak w krótkim czasie panuje żywiołowa kłótnia zabarwiona gniewem i nienawiścią, to larwa ma szansę przybrać postać znacznie bardziej wyrazistą i w pełni dorosnąć do rozmiarów wielkości mniej więcej średniego psa. Jej inteligencja wzrasta i potrafi obmyślić nowe strategie. Rozmowa z takim tworem wydaje się pozbawiona sensu – larwa często powtarza wibracje, z których została stworzona, co powoduje pewien odzew u pobliskich bytów. Dla niej to oznaka, że może na nich żerować, gdyż posiadają podobne jej materie zdolne do wibrowania w ten sam sposób.

Na tym etapie (Faza Druga) widać wyraźnie jej korpus, odwłok, głowę i coś na kształt odnóży. Także w jej wnętrzu zachodzą zmiany – pojawiają się zagęszczenia szarej masy otoczone wciąż ciemnym dymem, co można uznać za organy przetwarzania energii, które dostosowują pochłonięty pokarm do jej odbioru. Dzięki rozwiniętym detektorom potrafi namierzyć żywiciela na większe odległości, niczym rekin w morzu.

Jeśli zdoła, larwa pożyje na tyle długo, by przejść o poziom wyżej, w którym to stanie się w pełni świadoma, co oznacza zdecydowany wzrost zagrożenia z jej strony. Instynkty nadal panują nad jej zachowaniem, lecz dodatkowo pojawia się pamięć i zdolność kojarzenia, co pozwala jej na unikanie niebezpieczeństwa, które nie jest do końca jasne. Taki twór nazywany jest już nie larwą a wampirem emocjonalnym niższego rzędu. Wtedy zmienia wygląd na bardziej humanoidalny (Faza Trzecia).

 

Larwa Astralna jako przeciwnik

W Fazie Pierwszej larwa nie stanowi dużego zagrożenia- jest niezbyt świadoma otoczenia i zachowuje się jak embrion, który pożywia się, gdy natrafi na źródło pokarmu. Przysysa się do aury i tam tkwi dopóki nikt jej nie ruszy na tyle, by ją oderwać. Jej wibracje ciała powodują, że ciało żywiciela odpowiada takimi samymi, jeśli tylko posiada odpowiednie materie zdolne do reakcji na sygnały larwy. Mówiąc prościej pobudza człowieka do wytworzenia takiej samej emocji. Materie które odpowiedziały zostają przyciągnięte w pobliże larwy i przez nią wchłonięte wraz z energią emocjonalną cechującą daną gęstość materii astralnej.

Przeciwnik z niej żaden i cała sztuka z takim przeciwnikiem to go dostrzec, ponieważ usunąć może ją dosłownie wszystko – nie trzeba nawet jakoś szczególnie się starać. Problem jest wtedy, gdy pasożytuje na nas od dłuższego czasu, gdyż wypuszcza z siebie ramię w kształcie korzenia, by mocniej zakotwiczyć się na żywicielu. Należy najpierw usunąć korzeń, a potem całą larwę.

***

W Fazie Drugiej jest już groźniejszym przeciwnikiem, gdyż szybkość jej reakcji jest większa i instynkt pasożyta mocno daje się we znaki. Wgryza się w powierzchnię aury równocześnie wypuszczając szarą zawiesinę, która ją okrywa i stapia z aurą. Działa to jako kamuflaż i jednocześnie znieczulenie. Żywiciel odczuje stratę po pewnym czasie TYLKO jeśli jego układ jest za słaby by szybko się zregenerować (co w przypadku osoby zdrowej oznacza, że nie ma miejsca).

Ze względu na kamuflaż i znieczulenie ciężko jest niedoświadczonemu odkryć czy ma pasożyta w aurze. Warto zasięgnąć rady doświadczonego w tym maga, który szybko pozbędzie się intruza. Jeśli jednak chcemy sami się go pozbyć to dokładnie wyczesujcie aurę, aż poczujecie ciężkie materie bądź śliską powierzchnię w porównaniu z całym biopolem. Przy okazji oczyścicie się z mniejszych zanieczyszczeń.

***

W Fazie Trzeciej mamy już powody do niepokoju, gdyż mamy już do czynienia nie z pasożytem natury wampirycznej, ale wampirem niższej kategorii, a to dość spora różnica. Zwłaszcza w zdolnościach. Taki wampir może kraść nam energię na odległość- nie musi już przysysać się do aury ofiary. Wykorzystuje w tym celu drenaż energetyczny i linkowanie (pojęcia zaczerpnięte z nauk o wampiryzmie). Szczególnie to ostatnie daje mu możliwość wybierania ofiary i podłączenia się do niej, a więc i odnalezienia w razie głodu. Nie jest zresztą uzależniony od jednej osoby- może się podpiąć do kilku na raz (zależnie od doświadczenia). Jego inteligencja przewyższa już zwierzęta i coraz bardziej przypomina humanoida, by nie wzbudzać niepokoju w otoczeniu.

Należy uchwycić łącze jeśli już je dostrzeżemy odciąć możliwie najszybciej. Powinnyśmy pamiętać o tym, że sznur energetyczny trzeba wyrwać do końca, by nie zatruwał układu człowieka. Łącza szukamy w okolicy czakry splotu słonecznego i niższych- wybór wampira zależy od aktywności czakry i preferencji, gdyż bardziej pasują mu niższe wibracje więc wybiera czakrę sakralną bądź podstawy gdzie emocje łatwo się kumulują. Za to czakra splotu odpowiada za ogólną gospodarkę energii życiowej i jej pochłanianie. Po oderwaniu sznura należy założyć tarczę i ją utrzymywać, ewentualnie podjąć działania, by wampir przestał na nas polować.

 

Królowa Larw

Wyobraźcie sobie poczwarkę chrząszcza, która nabrzmiała tak bardzo, że nie potrafi się ruszyć. Dodajcie jej ociekająca śluzem skórę i paskudną szczękę. Tak mniej więcej wygląda Królowa larw. Dawniej była larwą, teraz też jest, ale stała się drapieżnikiem, który wykorzystuje innych, czyli inne larwy. Podczas, gdy larwę astralną spotkamy właściwie wszędzie tam gdzie jest choć garstka ludzi to Królową Larw możemy dostrzec tylko w większych miastach, szczególnie przy wielkich osiedlach, gdzie bloki są obok siebie, a twór ma w zasięgu co najmniej setkę żywicieli. Praktycznie nie porusza się, ale rekompensuje to sobie zdolnością pochłaniania energii na odległość, lecz w znacznie silniejszej formie niż mają Niższe Wampiry.

Nabrzmiały odwłok stanowi cztery piąte jej ciała i mieści specyficznie rozwinięte czakry pozwalające jej na pochłanianie każdej emocji negatywnej – nie jest więc zmuszona do pochłaniania jednego rodzaju energii. Jest kanibalem swojego gatunku, potrafi narzucić swoje pragnienia innym larwom, które tworzą jej rój. Nie reaguje na słabsze ataki dzięki pancerzowi z cięższej materii- wysyła za to część larw, by oddaliły niebezpieczeństwo.

Ostatnim stopniem rozwoju Larwy jest Siedlisko. Powstaje ono z Królowej Larw, gdy ta w końcu ginie z przejedzenia (nie jest w stanie utrzymywać kształtu) tworząc gęsty obłok ciemnej masy w której zamieszkują larwy. Siedliska mają szansę przetrwać tylko, gdy są utrzymywane przez coraz większą ilość żywicieli. W końcu jednak i one się rozpadają.

 

Na koniec

Poniżej ukazuję wam całe życie Larwy- od początków po koniec jej istnienia jako larwy. Wyższe stopnie Niższego Wampira należą już do innego tematu.

1.Larwa Astralna (embrion)
2. Larwa Astralna(dorosła forma) ma dwie różne ścieżki:
– Niższy Wampir Emocjonalny zdobywający kolejne stopnie
– Królowa Larw, mająca potencjalną możliwość stania się Siedliskiem.

Zobacz też:

Klasyfikacja Medium     Umiejętności medium nie są jednorodne u wszystkich, a wewnętrzne predyspozycje u ludzi określają ich ścieżki kontaktowania się z duszami. Niezbyt jasne określenie tych dróg nakłoniło mnie do utworzenia klasyfikacji czteropoziomowej, która określa stopień zaawansowania kontaktów ze zmarłymi , podczas seansów spirytystycznych prowadzonych przez medium. Poziomy nie mówią wprost, które medium jest silniejsze od reszty, a określają tylko stopień w...
Dzicz Astralna      Dzicz astralna, to określenie nadane bytom, które posiadają wygląd, zachowanie i poziom świadomości bliski zwierzętom. Mogą być człekokształtne, antropomorficzne, przypominać przedmioty jak i naturalne formy tworzone przez wszechświat. Obecnie na Ziemi istnieje aż 8,7 miliona gatunków – w przestrzeniach niematerialnych gatunków może być nawet 100x więcej. Dziczy opisanie Mimo, że istnieje wiele opisów bytów z tak zwanej dziczy astralne...
Manifestacje duchów Ezoteryka bardzo często opisuje możliwości bytów, do manifestowania swej obecności żywym. Zapoznając się z dziesiątkami tysięcy różnych nagrań, zdjęć czy odsłuchów, możemy z niepokojem stwierdzić, że tamten świat może w każdej chwili zalać fizyczność. Jednak spokojna obserwacja naszego środowiska zdaje się temu zaprzeczać. Dlaczego?   Pojawianie się dziwnych sylwetek, nagły chłód przenikający do szpiku kości, trzaski, kroki i stukania, śni...
Gatunki larwy astralnej Larwy astralne stanowią najbardziej znany trzon w dziczy astralnej. Ludzie masowo padają ofiarą tych pasożytów, równie wiele tworzą z własnych emocji, co napędza całą ich populację. Problem w tym, że tak jak każde istnienie, tak i larwa ulega ewolucji i zmianom w energiach. Powstają wtedy bardziej wyspecjalizowane jednostki, które mogą diametralnie różnić się od podstawowej formy. Gdziekolwiek nie spojrzeć - miasta, wsie, opuszczone budynki - lar...

Masz pytania?

Komentarze
0 myśli na temat “Larwa astralna”

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.