Witaj na stronie
rozejrzyj się i zobacz
Logowanie
Pokaż swoją aktywność!
Rejestracja
Najnowszy artykuł!
Zerknij co nowego
Kategorie
Wybierz to czego szukasz
Eksperymenty (3)
Energetyka (13)
Istoty i Byty (10)
LD I OOBE (5)
Magia (2)
Relacje & Opinie (2)
Rozwój Duszy (8)
Rzemiosło (6)
Trening (2)
Uzdrawianie (5)
Partnerzy
Zobacz kto nas wspiera
Vortal Rzeczy Paranormalnych - forum paranormalne.pl
Google
Kolejne reklamy

Aktualnie brak.

Formuła Trans energetyczny
Poniżej znajdziesz informacje z wybranym przez ciebie tematem.

Formuła, o której mowa ma na celu pokierowanie ciałami subtelnymi człowieka w taki sposób, aby układ energetyczny otworzył się i umożliwił zejście napięć oraz blokad, z sieci kanałów energetycznych. Efektem tego ma być relaks oraz lepsza kontrola nad transem oraz zachowaniem energetyki i jej stanów energetycznych.

 

Podstawowe informacje

Została stworzona przeze mnie, gdy badałem wpływ wibracji na ciała subtelne. Jako uzdrowiciel postanowiłem więc ukształtować wibracje na nośniku, którym są słowa werbalne. Język, który został tutaj użyty nie istnieje – jest tylko słyszalnym echem tego, jak wibracje ułożyły się według potrzeb. Jeszcze prościej – słowa są tylko po to, by wzbudzić wibracje w ciele.

Dotychczas zostało przebadane na ludziach tylko 6 z 14 zwrotek, więc tylko je podaję do testowania przez Was. Podstawowa pierwsza zwrotka jest stanem wyjściowym, a każda kolejna ma za zadanie wprowadzić nieco inne stany świadomości jak i zachowania, do układu energetycznego. Należy formułę wymawiać w zgodzie z kolejnością, choć jak dotychczas nie zauważono efektów negatywnych, które mogłyby stanowić niebezpieczeństwo dla energetyki ciała ludzkiego.

Efektem użycia formuły, jest ciągle wzrastający poziom relaksu (ciała jak i umysłu) i jeśli świadomość sobie na to pozwoli, to skutki jej użycia mogą być zadziwiająco pozytywne. Mam doniesienia o dwóch osobach, które dzięki jednej zwrotce przeżyli oddzielenie się od własnego ciała i całe mnóstwo relacji dotyczących bardziej świadomych snów o wielu zabarwieniach.

 

Sposób użycia

Formuły możemy używać bardzo prosto – wystarczy wyszeptać słowa werbalnie, z jednoczesnym naciskiem naszej uwagi w umyśle. Podczas wymawiania słów nie wolno mrugać, gdyż jest to czynnik dezaktywujący „zaklęcie”. Po wypowiedzeniu inkantacji wystarczy zamknąć oczy i dać sobie kilka minut, by ciała subtelne miały możliwość dostosowania się do wprowadzonych zmian (w pierwszej minucie formuła powinna działać najsilniej).

Wibracje w zaklęciu są tak ułożone, że ich wpływ na osoby trzecie jest znacznie ograniczony i praktycznie nie sposób zauważyć solidnych efektów. Oparte o silne sugestie emanacje są w stanie oddziaływać sprawnie tylko na osobę, która je wymawia – dzięki temu nie można jej użyć jako broni. Skierowana do siebie, formuła oddziałuje na układ energetyczny, pomijając świadomość jako taką (gdyż nie potrafi ingerować wprost na jakąkolwiek wolę).

Zwrotka 1

Lamadan urii
Omułaj łeno
Giaen nyso
Oluf meriat

Zwrotka 2

Oga urto
Berian maat
Leba soma
Todia gaat

Zwrotka 3

Wen itri
Ota par
Koha fer
Dirad luat

Zwrotka 4

Hekoma jert
Sorem fid
Taum nemia
Zora sorem

Zwrotka 5

Aude kemet
Lajga or
Ab suba mere
Dia muafa pejlo

Zwrotka 6

Jolt raza
Uken mogepe
Loutra sorem
Wida essa

 

Słowa są napisane tak, jak powinno się je czytać.

 

Problemy i możliwe skutki negatywne

Dwa razy pojawiły się doniesienia, że użycie formuły ma potencjał sprowadzenia koszmarów, ale ze względu na niewielką czystość doświadczenia (obecność innych czynników mających wpływ na eksperyment), to można spokojnie założyć, że zaklęcie nie ma tutaj nic do rzeczy. Była też mowa o poważnych przeszkodach w koncentracji, po użyciu formuły w szczególnych fazach Księżyca (pełnia i jeden dzień nowiu) – również i mnie zdarzył się taki przypadek.

Nie zaleca się używać formuły przed prowadzeniem auta lub wykonywaniem potencjalnie niebezpiecznej pracy z narzędziami, gdyż sugestia tego zaklęcia doprowadza ludzi do błogiego odprężenia i/lub senności. Również alkohol lub silne halucynogeny mogą źle reagować z zawartą w słowach sugestią – badania nad tym są jednak ciągle przeprowadzane i w rozsądnych ilościach te specyfiki, nie mają żadnej negatywnej reakcji.

Jeśli występuje zbyt niewielka synchronizacja formuły ze świadomością, to należy wpierw postarać odprężyć się i pozostawić zadania, gdyż świadomość, która jest spięta nie podda się sugestii.

Tagi: , ,

Masz pytania?

Komentarze
6 myśli na temat “Formuła Trans energetyczny”
Zdjęcie profilowe Amon Resner
Resner
Niech Ci dobrze służy ;)
Zdjęcie profilowe Mrau
Mrau
Bardzo przydatne, dzięki
Zdjęcie profilowe Conchor
Conchor
Niezastąpione jako wsparcie przy bezsenności. Moją opinie potwierdza cała moja rodzina ;)
Zdjęcie profilowe Amon Resner
Amon Resner
Bardzo wątpliwe, abyś wywołał demona, bo te słowa mają wyraźnie tylko jeden cel xD Tym bardziej cieszy mnie fakt, że również i na Ciebie działa ta formuła :)
Zdjęcie profilowe vegi
vegi
wstępne próby wyglądały dobrze, poczułem miły relaks ciała i ból głowy ustąpił :)
Zdjęcie profilowe vegi
vegi
najważniejsze żebym nie wywołał jakiegoś demona :D

Dodaj komentarz

Resner.pl Wersja 1.0.1, Wykonanie: Dominik Opyd (Inder), Oprogramowanie: Wordpress, Semantic UI
Drogi czytelniku, wszystkie artykuły na tej stronie oraz sama strona opierają się na licencji Creative Commons, bardzo prosimy o uszanowanie tych praw.